sobota, 21 lipca 2012

Wywiad z Szatynka XD

Ja-ja
S-Szatynka XD
Ja-Witam ^^
S-Hej xd
Ja-Przejdzmy do pytan.
Masz rodzenstwo?
S-Nie , niestety :c
J-A chciala bys miec?
S-Chcialabym.
J-Chciala bys miec siostra czy brata?
S-Obojetnie :3
J-A strasze rodzenstwo czy mlodsze?
S-Mlodsze.
J-Moge Ci oddac moja siostre *-*
S-Ok *u*
J-No dobra zostawmy temat rodzenstwa. Jakie sa twoje ulubione lody?
S-Orzechowe i bakaljowe *UU*
J-Mmmmmm....
A jak masz na imie?
S-Victoria xD
J-Victoria to znaczy zwyciestwo. xD
A jakie masz hobby?
S-Taniec , rezyserja i lb sb podspiewywac pod nosem xd
J-Bardo fascynujace.
A co robisz w wolnym czasie?
S- Gram tu i wychodze z kolezankami.Czasem ogladam tv i rysuje.
J-Fajnie ^^
A masz zwierzatkow w domu?
S-Tak, pieska *u*
J-Jak ma na imie?
S-Toffi.
J-Sliczne imie. ;3
Na tym konczymy nasz wywiad.
Dziekuje Ci za wywiad.
S-Nmzc.
Pa.
J-Pa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz