Malwina ślicznie wyglądasz.
Pasuje Ci czarny i biały.
Możesz się tak częściej ubierać ^^
czwartek, 26 lipca 2012
środa, 25 lipca 2012
Żółta
Żółta jak widać ma 13 lv.
A to ten 13 lv to taki stary i już nie potrzebny.
I chciała by to zmienić na 14 lv.
Sami przyznacie że 14 to bardziej stosowna
liczba dla niej.
No to co pomożesz zmienić tą liczbe? xD
A to ten 13 lv to taki stary i już nie potrzebny.
I chciała by to zmienić na 14 lv.
Sami przyznacie że 14 to bardziej stosowna
liczba dla niej.
No to co pomożesz zmienić tą liczbe? xD
Kaja
Szczachor
Szczachor.
Super osoba,która ma exstra Arty.
Fajnie by było jak byście jej dali grafka lub lookneli filma ;3
Super osoba,która ma exstra Arty.
Fajnie by było jak byście jej dali grafka lub lookneli filma ;3
Sorota
Jej ksywa Sorota.
To jest moja najka.
I także super osoba dzięki której MSP jest fajniejsze ^^.
Pozdro ♥
Szatynka XD
Oto Szatynka XD.
Niedawno wbiła 15 lv.
I z tej okazji pokazuje ją na mojim blogu.
Cieszmy się razem z nią ^^
Niedawno wbiła 15 lv.
I z tej okazji pokazuje ją na mojim blogu.
Cieszmy się razem z nią ^^
Czekolada ♥
SERCE Z CZEKOLADY ♥
Czekolada o smaku kawy ♥,czekolada o smaku czekolady ♥
Mmmm...patrząc na to chciało by się to zjeść ♥
A tutaj pyszne babeczki czekoladowe z polewą czekoladową i z kawałkami orzechów...♥
Aż ślinka cieknie ♥
Czekolada o smaku kawy ♥,czekolada o smaku czekolady ♥
Mmmm...patrząc na to chciało by się to zjeść ♥
A tutaj pyszne babeczki czekoladowe z polewą czekoladową i z kawałkami orzechów...♥
Aż ślinka cieknie ♥
Wywiad z Olka2235
Ja-J
Olka2235-O
J-Cześć ^^
O- czeesc
J-No to przejdźmy do pytań...
Jak masz na imie? ;3
O- Ola. ;D
J-Tak myślałam xD
A czy pocałował byś żabke ?
O- Tak, o ile zamieniłaby się w Taylora Lautera xD
J- Takie cuś tylko w snach xD
Jaki jest twój ulubiony kolor ?
O- Fioletowy ;3
J- Ładny kolorek ^^
Przyznaj oglądałaś kiedyś smerfy? xD
O- No pewnie ! Tam jest moja miłość ♥
Papa Smerf! ♥
J- On zdradza cb ze smerfetką! xD
Na tym koniec naszego krótkiego wywiadu xD
O- Pa^^
J- Bay , bay ..^^
Olka2235-O
J-Cześć ^^
O- czeesc
J-No to przejdźmy do pytań...
Jak masz na imie? ;3
O- Ola. ;D
J-Tak myślałam xD
A czy pocałował byś żabke ?
O- Tak, o ile zamieniłaby się w Taylora Lautera xD
J- Takie cuś tylko w snach xD
Jaki jest twój ulubiony kolor ?
O- Fioletowy ;3
J- Ładny kolorek ^^
Przyznaj oglądałaś kiedyś smerfy? xD
O- No pewnie ! Tam jest moja miłość ♥
Papa Smerf! ♥
J- On zdradza cb ze smerfetką! xD
Na tym koniec naszego krótkiego wywiadu xD
O- Pa^^
J- Bay , bay ..^^
Wywiad z NIGDY.NIE.MÓW.SWOJEGO.HASŁA.
Ja-J
NIGDY.NIE.MÓW.SWOJEGO.HASŁA. - N
J-Dzień dobry *-*
N-Witam.
J-Przejdźmy do pytań.... ^^
Lubisz mnie? *-*
N- Tak!
J- Ja wiem xD
A tęsknisz za Michałem ?
N- I to jak. Chociaż się i tak gniewa xD
J- Aha. xD
Masz nadzieje że wruci jeszcze na MSP?
N- No . e.o
J-Aha ^^
A jak spędzasz wakacje?
N- Gram w gre :D
J- Aha. Bardzo fascynujące. ^^
A kogo najbardziej lubisz z MSP?
N- Najbardziej..no Michała :D
J- A kogoś jeszcze ? C;
N- Hmm..Shel,Lenka...Nelly,Sorota..Lolinka,Szatynka,Sasi ..Ty . xD
J-Dobrze wiedzieć ^^
A jaki jest twój ulubiony sport?
N- Ręczna ♥
J-Ja osobiście nie przepadam za ręczną ^^
A jaki jest twój ulubiony owoc?
N- Gruszka i banan . *-* xD
J-Baaaanan xD
Mniam.
A jaka jest twoja ulubiona piosenkarka?
N- Brak *-*
J-Aha xD
A jak masz na imie? *-*
N- Jadziaa ;3
J- Ładne imie ^^
A przejmujesz się hejtowaniem cb?
N- Nie. A po co ? x3
Jestem twarda. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi..
J- A po nic ^^
A jaki jest twój ulubiony zapach perfumu? xD
N- Waniliowe. xD
J- He he xD
A jakie gazety najczęściej czytasz? xD
N- Bravo,Bravo Girl i Twist . :D
J-Spoko ;3
Dziękuje CI za wywiad.
N-Nie ma za co.
Pa pa ;3
J-Pa ;D
NIGDY.NIE.MÓW.SWOJEGO.HASŁA. - N
J-Dzień dobry *-*
N-Witam.
J-Przejdźmy do pytań.... ^^
Lubisz mnie? *-*
N- Tak!
J- Ja wiem xD
A tęsknisz za Michałem ?
N- I to jak. Chociaż się i tak gniewa xD
J- Aha. xD
Masz nadzieje że wruci jeszcze na MSP?
N- No . e.o
J-Aha ^^
A jak spędzasz wakacje?
N- Gram w gre :D
J- Aha. Bardzo fascynujące. ^^
A kogo najbardziej lubisz z MSP?
N- Najbardziej..no Michała :D
J- A kogoś jeszcze ? C;
N- Hmm..Shel,Lenka...Nelly,Sorota..Lolinka,Szatynka,Sasi ..Ty . xD
J-Dobrze wiedzieć ^^
A jaki jest twój ulubiony sport?
N- Ręczna ♥
J-Ja osobiście nie przepadam za ręczną ^^
A jaki jest twój ulubiony owoc?
N- Gruszka i banan . *-* xD
J-Baaaanan xD
Mniam.
A jaka jest twoja ulubiona piosenkarka?
N- Brak *-*
J-Aha xD
A jak masz na imie? *-*
N- Jadziaa ;3
J- Ładne imie ^^
A przejmujesz się hejtowaniem cb?
N- Nie. A po co ? x3
Jestem twarda. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi..
J- A po nic ^^
A jaki jest twój ulubiony zapach perfumu? xD
N- Waniliowe. xD
J- He he xD
A jakie gazety najczęściej czytasz? xD
N- Bravo,Bravo Girl i Twist . :D
J-Spoko ;3
Dziękuje CI za wywiad.
N-Nie ma za co.
Pa pa ;3
J-Pa ;D
wtorek, 24 lipca 2012
Wywiad z Angelą13
Ja-J
Angela-A
J-Witam *-*
A-Dzień doberek :)
J-Zaczynamy sesją pytań xD
Masz jakieś zwierzątko w domu?
A-Tak, kanarka.
J-Pewnie jest słodki ^^
Jak ma na imie?
A-Dżoker.
J-Ślicznie ^^
A co najbardziej lubisz jeść?
A-Sałatki *_*
J-To wpadnij czasami do mnie.
Mama uwielbia robić sałatki ale nikt ich nie je xD
A najbardziej lubisz sałatki z jakimi dodatkami?
A-Kukurydza,goroszek..*.*
J-Mniam.
A jaką najbardziej lubisz czekolade? xD
A-Mleczną :>
J-Dobra jest xD
A zjadła byś pizze z pieczarkami i serem i oliwkami? xD
A-Tak.
J-No to zapraszam na pizze ja stawiam ale ty płacisz xD
A-Ha ha bardzo chętnie... *.*
Kiedy ,Gdzie? :D
J-Jutro o 19:00 w pizzeri batman xD
A-Ok, przyjde xDee
J-Ja też xD
Dziękuje Ci za zgode na wywiad.
A-Nmzc.
Pa.:*
J-Pa :*
Angela-A
J-Witam *-*
A-Dzień doberek :)
J-Zaczynamy sesją pytań xD
Masz jakieś zwierzątko w domu?
A-Tak, kanarka.
J-Pewnie jest słodki ^^
Jak ma na imie?
A-Dżoker.
J-Ślicznie ^^
A co najbardziej lubisz jeść?
A-Sałatki *_*
J-To wpadnij czasami do mnie.
Mama uwielbia robić sałatki ale nikt ich nie je xD
A najbardziej lubisz sałatki z jakimi dodatkami?
A-Kukurydza,goroszek..*.*
J-Mniam.
A jaką najbardziej lubisz czekolade? xD
A-Mleczną :>
J-Dobra jest xD
A zjadła byś pizze z pieczarkami i serem i oliwkami? xD
A-Tak.
J-No to zapraszam na pizze ja stawiam ale ty płacisz xD
A-Ha ha bardzo chętnie... *.*
Kiedy ,Gdzie? :D
J-Jutro o 19:00 w pizzeri batman xD
A-Ok, przyjde xDee
J-Ja też xD
Dziękuje Ci za zgode na wywiad.
A-Nmzc.
Pa.:*
J-Pa :*
sobota, 21 lipca 2012
Wywiad z Play_Onilne
Ja-J
Play_Onilne - P
J-Witam
P-Hej :3
J-Przejdzmy odrazu do pytan.
Jakie sa twoje ulubione lody? xD
P-Rozane i zurawinowe <esli takie sa xd>
J-Jak kiedys bedziesz jadla takie to daj sprubowac xD
A jaka jest twoja ulubiona czekolada? xD
P-Dobrze dam :3
Orzechowa <3 *-*
J-Mmm....pycha xD
A zjadla bys lody o smakach:
Czekoladowy i waniliowy i polewa tofi? xD
P-Pytasz mnie o samo jedzenie <3
Mam szczescie *-*
Nie moge jesc toffi bo mam chore zeby ;<
J-Przykro mi.
A teraz zmienimy temt z jedzenia na bardziej inny temat xD
Jak masz na imie?
P-Emilia :v
Nie nawidze swojego imienia ://
No chby ze ktos mi mowi Emi C:
J-Ladne masz imie ^^
A masz rodzenstwo?
P-Takiego prawdziewgo nie , mam tylko siostre , z ktora mam wspulnego tate ....
J-Dobrze nie bede wglebiac sie w szczeguly C:
Dziekuje ze zgodzilas sie na wywiad.
P-Nie ma za co.
Bay.
J-Pa
Play_Onilne - P
J-Witam
P-Hej :3
J-Przejdzmy odrazu do pytan.
Jakie sa twoje ulubione lody? xD
P-Rozane i zurawinowe <esli takie sa xd>
J-Jak kiedys bedziesz jadla takie to daj sprubowac xD
A jaka jest twoja ulubiona czekolada? xD
P-Dobrze dam :3
Orzechowa <3 *-*
J-Mmm....pycha xD
A zjadla bys lody o smakach:
Czekoladowy i waniliowy i polewa tofi? xD
P-Pytasz mnie o samo jedzenie <3
Mam szczescie *-*
Nie moge jesc toffi bo mam chore zeby ;<
J-Przykro mi.
A teraz zmienimy temt z jedzenia na bardziej inny temat xD
Jak masz na imie?
P-Emilia :v
Nie nawidze swojego imienia ://
No chby ze ktos mi mowi Emi C:
J-Ladne masz imie ^^
A masz rodzenstwo?
P-Takiego prawdziewgo nie , mam tylko siostre , z ktora mam wspulnego tate ....
J-Dobrze nie bede wglebiac sie w szczeguly C:
Dziekuje ze zgodzilas sie na wywiad.
P-Nie ma za co.
Bay.
J-Pa
Wywiad z Szatynka XD
Ja-ja
S-Szatynka XD
Ja-Witam ^^
S-Hej xd
Ja-Przejdzmy do pytan.
Masz rodzenstwo?
S-Nie , niestety :c
J-A chciala bys miec?
S-Chcialabym.
J-Chciala bys miec siostra czy brata?
S-Obojetnie :3
J-A strasze rodzenstwo czy mlodsze?
S-Mlodsze.
J-Moge Ci oddac moja siostre *-*
S-Ok *u*
J-No dobra zostawmy temat rodzenstwa. Jakie sa twoje ulubione lody?
S-Orzechowe i bakaljowe *UU*
J-Mmmmmm....
A jak masz na imie?
S-Victoria xD
J-Victoria to znaczy zwyciestwo. xD
A jakie masz hobby?
S-Taniec , rezyserja i lb sb podspiewywac pod nosem xd
J-Bardo fascynujace.
A co robisz w wolnym czasie?
S- Gram tu i wychodze z kolezankami.Czasem ogladam tv i rysuje.
J-Fajnie ^^
A masz zwierzatkow w domu?
S-Tak, pieska *u*
J-Jak ma na imie?
S-Toffi.
J-Sliczne imie. ;3
Na tym konczymy nasz wywiad.
Dziekuje Ci za wywiad.
S-Nmzc.
Pa.
J-Pa.
S-Szatynka XD
Ja-Witam ^^
S-Hej xd
Ja-Przejdzmy do pytan.
Masz rodzenstwo?
S-Nie , niestety :c
J-A chciala bys miec?
S-Chcialabym.
J-Chciala bys miec siostra czy brata?
S-Obojetnie :3
J-A strasze rodzenstwo czy mlodsze?
S-Mlodsze.
J-Moge Ci oddac moja siostre *-*
S-Ok *u*
J-No dobra zostawmy temat rodzenstwa. Jakie sa twoje ulubione lody?
S-Orzechowe i bakaljowe *UU*
J-Mmmmmm....
A jak masz na imie?
S-Victoria xD
J-Victoria to znaczy zwyciestwo. xD
A jakie masz hobby?
S-Taniec , rezyserja i lb sb podspiewywac pod nosem xd
J-Bardo fascynujace.
A co robisz w wolnym czasie?
S- Gram tu i wychodze z kolezankami.Czasem ogladam tv i rysuje.
J-Fajnie ^^
A masz zwierzatkow w domu?
S-Tak, pieska *u*
J-Jak ma na imie?
S-Toffi.
J-Sliczne imie. ;3
Na tym konczymy nasz wywiad.
Dziekuje Ci za wywiad.
S-Nmzc.
Pa.
J-Pa.
Subskrybuj:
Posty (Atom)












