sobota, 21 lipca 2012

Wywiad z Play_Onilne

Ja-J
Play_Onilne - P
J-Witam
P-Hej :3
J-Przejdzmy odrazu do pytan.
Jakie sa twoje ulubione lody? xD
P-Rozane i zurawinowe <esli takie sa xd>
J-Jak kiedys bedziesz jadla takie to daj sprubowac xD
A jaka jest twoja ulubiona czekolada? xD
P-Dobrze dam :3
Orzechowa <3 *-*
J-Mmm....pycha xD
A zjadla bys lody o smakach:
Czekoladowy i waniliowy i polewa tofi? xD
P-Pytasz mnie o samo jedzenie <3
Mam szczescie *-*
Nie moge jesc toffi bo mam chore zeby ;<
J-Przykro mi.
A teraz zmienimy temt z jedzenia na bardziej inny temat xD
Jak masz na imie?
P-Emilia :v
Nie nawidze swojego imienia ://
No chby ze ktos mi mowi Emi C:
J-Ladne masz imie ^^
A masz rodzenstwo?
P-Takiego prawdziewgo nie , mam tylko siostre , z ktora mam wspulnego tate ....
J-Dobrze nie bede wglebiac sie w szczeguly C:
Dziekuje ze zgodzilas sie na wywiad.
P-Nie ma za co.
Bay.
J-Pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz