środa, 27 czerwca 2012

Wakacje.

Cześć *-*
To znowu ja xD
Za niedługo koniec roku szkolnego.
Juhu!
Każdy się cieszy....
No może z wyjątkami ;)
Ja będę tęsknić za zabawami,
dysktotekami,nauczycielami 
 i żartami .... ;3
Waaaakacje!
Nawet najgłupsze osoby na świecie
mogły by podać definicje WAKACJI ;3
A jeśli jej nie znasz to się nawet
mi nie przyznawaj ! xD
A oto definicja:
Wakacje-czas zabaw,wloności,
luzu,można jeść dużoo lodów *-*,
grile,ogniska,biwaki,
śpiewy,gonitwy.
Nie trzeba nigdzie jechać ,
wystarczą znajomi i
dobra zabawa.
Miłych wakacji życze każdemu ;3
WAKACJE!
Wolność od szkoły!
Od nauki!
Od stopni!
Od wszystkiego!
Pełen luz!
Pełen komfort!
Tylko czekać do ostatniego dnia!
Pozdro! ;3

wtorek, 26 czerwca 2012

Mła *-*

Oto mła *-*
Nie śmiać się ! xD
To po umyciu włosów więc są takie ,taki dziwne *-*
Wiem że brzydka ale ....myśle że monitory nie pękły xD

Witam *-*

Witam państwa xD

Witam. Jestem Ada jeśli ktoś jeszcze nie wie xD
Kiedyś dodam moją fotke z rl...ale wiecie piękna nie jestem xD
SMERFY! Ludzie SMERFY! xD
Smerfetka,Laluś,Ważniak,Ogrodnik,Papa Smerf xD
Wymiatają te małe niebieskie stforki *-*