środa, 27 czerwca 2012

Wakacje.

Cześć *-*
To znowu ja xD
Za niedługo koniec roku szkolnego.
Juhu!
Każdy się cieszy....
No może z wyjątkami ;)
Ja będę tęsknić za zabawami,
dysktotekami,nauczycielami 
 i żartami .... ;3
Waaaakacje!
Nawet najgłupsze osoby na świecie
mogły by podać definicje WAKACJI ;3
A jeśli jej nie znasz to się nawet
mi nie przyznawaj ! xD
A oto definicja:
Wakacje-czas zabaw,wloności,
luzu,można jeść dużoo lodów *-*,
grile,ogniska,biwaki,
śpiewy,gonitwy.
Nie trzeba nigdzie jechać ,
wystarczą znajomi i
dobra zabawa.
Miłych wakacji życze każdemu ;3
WAKACJE!
Wolność od szkoły!
Od nauki!
Od stopni!
Od wszystkiego!
Pełen luz!
Pełen komfort!
Tylko czekać do ostatniego dnia!
Pozdro! ;3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz