Ja-J
NIGDY.NIE.MÓW.SWOJEGO.HASŁA. - N
J-Dzień dobry *-*
N-Witam.
J-Przejdźmy do pytań.... ^^
Lubisz mnie? *-*
N- Tak!
J- Ja wiem xD
A tęsknisz za Michałem ?
N- I to jak. Chociaż się i tak gniewa xD
J- Aha. xD
Masz nadzieje że wruci jeszcze na MSP?
N- No . e.o
J-Aha ^^
A jak spędzasz wakacje?
N- Gram w gre :D
J- Aha. Bardzo fascynujące. ^^
A kogo najbardziej lubisz z MSP?
N- Najbardziej..no Michała :D
J- A kogoś jeszcze ? C;
N- Hmm..Shel,Lenka...Nelly,Sorota..Lolinka,Szatynka,Sasi ..Ty . xD
J-Dobrze wiedzieć ^^
A jaki jest twój ulubiony sport?
N- Ręczna ♥
J-Ja osobiście nie przepadam za ręczną ^^
A jaki jest twój ulubiony owoc?
N- Gruszka i banan . *-* xD
J-Baaaanan xD
Mniam.
A jaka jest twoja ulubiona piosenkarka?
N- Brak *-*
J-Aha xD
A jak masz na imie? *-*
N- Jadziaa ;3
J- Ładne imie ^^
A przejmujesz się hejtowaniem cb?
N- Nie. A po co ? x3
Jestem twarda. Trudno mnie wyprowadzić z równowagi..
J- A po nic ^^
A jaki jest twój ulubiony zapach perfumu? xD
N- Waniliowe. xD
J- He he xD
A jakie gazety najczęściej czytasz? xD
N- Bravo,Bravo Girl i Twist . :D
J-Spoko ;3
Dziękuje CI za wywiad.
N-Nie ma za co.
Pa pa ;3
J-Pa ;D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz