Ja-J
Angela-A
J-Witam *-*
A-Dzień doberek :)
J-Zaczynamy sesją pytań xD
Masz jakieś zwierzątko w domu?
A-Tak, kanarka.
J-Pewnie jest słodki ^^
Jak ma na imie?
A-Dżoker.
J-Ślicznie ^^
A co najbardziej lubisz jeść?
A-Sałatki *_*
J-To wpadnij czasami do mnie.
Mama uwielbia robić sałatki ale nikt ich nie je xD
A najbardziej lubisz sałatki z jakimi dodatkami?
A-Kukurydza,goroszek..*.*
J-Mniam.
A jaką najbardziej lubisz czekolade? xD
A-Mleczną :>
J-Dobra jest xD
A zjadła byś pizze z pieczarkami i serem i oliwkami? xD
A-Tak.
J-No to zapraszam na pizze ja stawiam ale ty płacisz xD
A-Ha ha bardzo chętnie... *.*
Kiedy ,Gdzie? :D
J-Jutro o 19:00 w pizzeri batman xD
A-Ok, przyjde xDee
J-Ja też xD
Dziękuje Ci za zgode na wywiad.
A-Nmzc.
Pa.:*
J-Pa :*
Dzięki ;D
OdpowiedzUsuńFajne. ; D