Ja-J
Olka2235-O
J-Cześć ^^
O- czeesc
J-No to przejdźmy do pytań...
Jak masz na imie? ;3
O- Ola. ;D
J-Tak myślałam xD
A czy pocałował byś żabke ?
O- Tak, o ile zamieniłaby się w Taylora Lautera xD
J- Takie cuś tylko w snach xD
Jaki jest twój ulubiony kolor ?
O- Fioletowy ;3
J- Ładny kolorek ^^
Przyznaj oglądałaś kiedyś smerfy? xD
O- No pewnie ! Tam jest moja miłość ♥
Papa Smerf! ♥
J- On zdradza cb ze smerfetką! xD
Na tym koniec naszego krótkiego wywiadu xD
O- Pa^^
J- Bay , bay ..^^
xDD Net mi się wyłączył i nie zdążyłam odpowiedzieć na resztę pytań *O* xD.
OdpowiedzUsuń